B I O L I G O

ITEGROVANÁ OLIGOTERAPIE 

ŠVÝCARSKÉ ROZTOKY BIOLIGO     = INTEGROVANÁ OLIGOTERAPIE

ŠVÝCARSKÉ ROZTOKY BIOLIGO = INTEGROVANÁ OLIGOTERAPIE nabízí velmi účinná řešení pro preventivní a opravnou podporu našeho zdraví a spočívá, dle příznaků, na přesné kombinaci stopových prvků s extrakty z rostlin a esenciálních olejů. 

Stopové prvky zajišťují podporu na fyziologické úrovni, extrakty z rostliny                  a esenciální oleje podporují naše bytosti na vyšších energetických úrovních.

ROZTOKY BIOLIGO JE VHODNÉ UŽÍVAT:

PREVENTIVNĚ = PŘEDCHÁZET ZDRAVOTNÍM POTÍŽÍM

TAK I OPRAVNĚ = NÁVRAT KE ZDRAVÍ

ROZTOKY BIOLIGO

ROZTOKY BIOLIGO představují 19 různých Dynamizovaných, Ionizovaných roztoků vyrobených švýcarskou firmou BIOLIGO, jež obsahují ty vhodné minerální látky, extrakty z léčivých rostlin, vitamíny, esenciální oleje, propolis a jiné složky, které podporují naše zdraví. 

Užívání ROZTOKŮ BIOLIGO není závislé na zažívacím traktu. Díky tomu, že jsou Ionizované a Dynamizované vstřebávají se přímo z ústní dutiny přes krční tepnu do krevního oběhu a tím jsou velmi rychle k dispozici, tam kde je jich zapotřebí.

V KAŽDÉ LAHVIČCE  BIOLIGO JE VÍCE NEŽ       50 LET ZKUŠENOSTÍ V OBLASTI INTEGROVANÉ OLIGOTERAPIE, FYZIOTERAPIE, BOTANIKY A DALŠÍCH PŘÍRODNÍCH VĚD. 

DOPORUČUJME Z NAŠÍ DLOUHOLETÉ PRAXE PRO KAŽDOU DOMÁCNOST NÁSLEDUJÍCÍ ROZTOKY, KTERÉ POMÁHAJÍ UDRŽET ZDRAVÝ ORGANISMUS.

ROZTOK BIOLIGO 20 - SIRUP OTCE MICHALA 

PREVENTIVNÍ POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU (ZMĚNA POČASÍ, ÚNAVA ORGANISMU, FYZICKÁ ČI PSYCHICKÁ ZÁTĚŽ, ...)

ROZTOK BIOLIGO 18      - VZÁCNÝ ROZTOK

OBSAHUJE 12 STOPOVÝCH PRVKŮ, KTERÉ SE PODÍLÍ NA BIOLOGICKÝCH PROCESECH V TĚLE A ZAJIŠŤUJÍ TAK JEHO DOSTATEČNÉ FYZIOLOGICKÉ FUNKCE.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11