Oligoterapie


Co je oligoterapie? Biologická přírodní (bios= život, logická se životem) podpora našeho fyziologického zdraví.

Náš organismus vykonává každou vteřinu našeho života miliardy miliard chemických reakcí (katalýzy), které probíhají díky stopovým prvkům. Stopové prvky, mezi které patří například: Železo, Zinek, Měď, Molybden, Selen, Jód, ... jsou nezbytné, aby náš organismus mohl vykonávat všechny katalýzy, abychom byli zdraví.    

Rádi Vás seznámíme s našimi přípravky, které Vám mohou pomoci na cestě ke zdraví.

Potřebujete-li podpořit vaše zdraví, nabízíme Vám přírodní biologickou možnost pro oblasti jako

* ENDOKRINNÍ SYSTÉM, * TRÁVENÍ, * SNADNÉ VYPRAZDŇOVÁNÍ STŘEV, * ANTI AGING (STÁRNUTÍ), * PŘECITLIVĚLOST ORGANISMU, * KRVETVORBA, * NERVOVÝ SYSTÉM I (UKLIDŇOVÁNÍ), * VYLUČOVÁNÍ, * PROČIŠTĚNÍ, * CITLIVÉ KLOUBY, * NERVOVÝ SYSTÉM II (POVZBUZENÍ), * KARDIOVASKULÁRNÍ, * MINERALIZACE, * IMUNITNÍ SYSTÉM, * MENOPAUZA ANDROPAUZA, * NADVÁHA, * SPORT, * CELKOVÝ STAV, * POSÍLENÍ IMUNITY.

Jedná se o 19 různých roztoků se speciálním složením, jež podporují organismus v určité oblasti zdraví (eshop) .

Výrobky se skládají ze stopových prvků, výtažků rostlin, esenciálních olejů, vitamínů ... a podporují příslušné oblasti katalýz, jež jsou nezbytné pro náš organismus, aby mohl správně vykonávat a zabezpečit všechny biologické funkce naší celostní bytosti.

Velmi dlouho jsme hledali výrobky, které podporují zdraví z hlediska biologického (Bios = v řečtině život, biologické tedy vyjadřuje logické se životem). Výsledkem je nabídka těchto jedinečných 19ti různých dynamizovaných, ionizovaných roztoků vyrobených švýcarskou firmou BIOLIGO, jež obsahují ty vhodné minerální látky, extrakty z léčivých rostlin, vitamíny, esenciální oleje, propolis a jiné složky, které podporují naše zdraví.

V každé lahvičce najdete více než 50 let zkušeností v oblasti oligoterapie, fytoterapie, botaniky a dalších přírodních věd. Více informací o těchto produktech naleznete ( zde ).

Roztoky BIOLIGO - přírodní podpora ZDRAVÍ 

Vážení návštěvníci,

rádi bychom Vás v krátkosti seznámili s našimi přípravky, které Vám mohou pomoci na cestě ke zdraví.
Celkový souhrn ohledně účinků stopových prvků, extraktů rostlin, a ROZTOKŮ BIOLIGO NAJDETE V NÁSLEDUJÍCÍCH DOKUMENTECH PLAKAT BIOLIGO_A3_1.pdf a PLAKAT BIOLIGO_A3_2.pdf
Jedná se o 19 různých roztoků se speciálním složením, jež podporují organismus v určité oblasti zdraví (eshop).
Roztoky se skládají ze stopových prvků, výtažků rostlin, esenciálních olejů, vitamínů, ... a podporují příslušné oblasti katalýz, jež jsou nezbytné pro organismus, aby mohl správně vykonávat a zabezpečit všechny biologické funkce naší celkové bytosti.
Lidské tělo obsahuje přibližně 7 gramů stopových prvků (cca. 0,01 % hmotnosti průměrného člověka), jejichž rolí je zajistit správné tělesné
pochody (stejně tak je tomu třeba u našeho bydlení, kde je nutné k obvyklému komfortu zajistit tekoucí vodu, elektrickou energii, topení a jiné služby).
Pokud má organismus správnou a dostatečnou biologickou stravu a je schopno z ní vytěžit odpovídající množství minerálních látek a stopových prvků, jsme zdraví. Pokud však někde příjem nebo vstřebávání vázne, je potřeba tělu doplnit uvedené složky v pro něj využitelné formě (detailní popis) .
Roztoky Bioligo je vhodné užívat jak preventivně (předcházení zdravotním potížím), tak také opravně (návrat ke zdraví).
Např.: z naší osobní dlouholeté praxe:
Roztok 20 - Sirup otce Michala - preventivní posílení imunitního systému (změna počasí, únava organismu fyzickou či psychickou zátěží ...).
Roztok 18 - Vzácný roztok - obsahuje mnoho různorodých stopových prvků, které se podílí na biologických procesech v těle a zajišťují tak jeho dostatečné fyziologické funkce.
Pokud si nejste jisti s volbou vhodného preparátu, rádi Vám poradíme na uvedených kontaktech.
Hodně zdraví přeje
team Bioligocee

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTŮ DETAILNĚJI

Pro podporu zdraví nabízime v každém roztoku více než 45 let zkušeností švýcarske firmy BIOLIGO, v oblasti stopových prvků, fytoterapie, rostlin, esenciálních olejů, vitamínů atd..., které dovážíme do České republiky.

V každém z 19 různých ionizovaných a dynamizovaných roztoků je odlišné složení minerálů, stopových prvků, extraktů rostlin i esenciálních olejů a některé obsahují také vitamíny, propolis a jiné složky.

Každý z roztoků podporuje v určitém směru organismus a přispívá tak k celkovému zdraví uživatelů.

V mnoha zemích Evropy jsou již dlouhá léta užívány jak preventivně, tak opravně velkým množstvím pacientů pro různé potřeby organismu.

Níže je překlad dokumentu, který je používán ve Švýcarsku a určuje systémy a orgány v těle, pro které jsou jednoptlivé preparáty vhodné. Najdete zde také složení jednotlivých preparátů a podíl složek v nich obsažených a dávkování.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11