SEMINÁŘE, PŘEDNÁŠKY, VZDĚLÁNÍ

NABÍZÍME SEMINÁŘE ETIOMEDICÍNY, OLIGOTERAPIE, ZÁKLADNÍCH PILIŘŮ ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA, WE AGREE/DOHODA, KTERÉ ORGANIZUJEME SAMI A VE SPOLUPRÁCI S NAŠIMI PARTNERY. 

ETIOMEDICÍNA

Semináře jsou určeny pro profesionály z oblastí zdraví, kteří si přejí poznat více do hloubky další a málo známé rozměry našich bytostí a hluboké principy léčení. Přeji si více informací o semináři.

OLIGOTERAPIE

Semináře jsou určeny pro

  1. profesionály z oblastí zdraví, kteří si přejí pomáhat ostatním pečovat fyziologické zdraví.
  2. pro osobnosti, kteří si přejí vhodně pečovat o vlastní fyziologické zdraví.
    1. Přeji si více informací o semináři.

ZÁKLADNÍ PILÍŘE ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

Semináře jsou určeny pro

    osobnosti, kteří si přeji žít vědomě, šťastně a spokojeně v Lásce. Přeji si více informací o semináři.


WE AGREE / DOHODA

Semináře jsou určeny pro osobnosti, které si přeji rozšiřovat své vědomí, poznat jak fungují naše bytosti a respektovat vhodné pro krásný život v Lásce. Přeji si více informací o semináři.

SEMINÁŘE, NA KTERÉ SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT

MÁTE ZÁJEM O NĚKTERÝ Z NÍŽE UVEDENÝCH SEMINÁŘŮ, NAPIŠTE NÁM.

RÁDI PŘIJEDEME PŘÍMO K VÁM, POKUD JIŽ MÁTE SKUPINKU MIN. 10 ÚČASTNÍKŮ.

NABÍZÍME

  • Vzdělávání pro rozvoj vlastní osobnosti. 
  • Leadership Management/komunikace. Kým jsme, co je zdraví, komunikace, jak vlastně fungujeme z hlediska našich smyslů, energií, atd.? Pro veškeré Vaše dotazy nás neváhejte kontaktovat .

SEMINÁŘE PRO PROFESIONÁLY V OBLASTI ZDRAVÍ

Pro profesionály v oblasti zdraví (lékaře, léčitele a všechny ty, kteří jsou v přímém styku s pacienty a přejí si prohloubit vědomosti a umění v oblastech OLIGOTERAPIE A ETIOMEDICÍNY, aby bylo léčení jejich pacientů ještě efektivnější). 

SEMINÁŘE PRO OSOBNÍ ROZVOJ 

Tyto semináře jsou vhodná pro osoby s hlubším zájmem, které si přejí pokračovat ve svém osobním pozitivním vývoji a jsou ochotné vnímat také jiné rozměry světa, ve kterém žijeme.

SEMINÁŘE KOMUNIKACE LEADERSHIP MANAGEMENT

Pro firmy, jejichž management si přeje pomoci rozvoji svých pracovníků, a tím i rozvoji teamu a firmy. Na přání můžeme připravit také speciální kurzy pro vedení firem.                                                           Pro jednotlivce, kteří jsou motivováni osobním rozvojem, přejí si rozšířit vlastní umění v profesionálním světě a mají zájem o zlepšení vlastních výkonností a schopností.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11