ZÁSADITÁ SMĚS PRO ODKYSELENÍ * 100 gr

ODKYSELENÍ A REMINERALIZACE

Užívání zásadité směsi je vypít mimo jídlo 3 až 5 gramů zásadité směsi smíchané v jednom šálku vlažné minerální vody bez bublinek (0,3 až 0,5 litru). Intenzivně až 3krát denně jinak 1 - 2 do měsíce.

Cílem je, aby naše tělo našlo a udrželo zdraví a mi měli radost ze života...

Zdravé tělo má hodnotu pH 7,2 +/-0,1 (to není pH krve, která má odlišné hodnoty).

Máme pouze jedno tělo a jedno zdraví, pečovat. S odkyselením našeho těla bude se naše bytost (tělo + i naše energetické vrstvy) opět pohybovat z hlediska fyziologického ve zdravém prostředí.

K dosažení tohoto cíle je nezbytné mít zásadité pH a odstranit "toxický" kyseliny, které tělo uložilo během našeho života. Toto probíhá ve 3 fázích odkyselování.

Je jasné, jak je důležité nejen důkladné čištění těla (uvnitř) ale i dodat tělu nezbytné minerály a stopové prvky. To jsou základy našeho zdraví a nezbytností pro zajištění skutečné léčení.

Potraviny a způsoby, jakou výživu (i myšlenkově) dodáváme našemu tělu, jsou rozhodující, zda naše těla jsou více či méně plné škodlivých látek a neumožňují, abychom udrželi naše pH se správnými hodnotami 7,2.

Příliš vysoká kyselost těla je často způsobena naší stravou. Některé potraviny či nápoje jsou nevhodné pro lidské tělo (často jíme příliš mnoho masa (které obsahuje hormony, antibiotika, atd..), příliš mnoho kávy (nápoj, který vytváří spoustu kyselosti), příliš nápojů s "bublinkami", příliš mnoho bílé mouky nebo cukru, atd...)

Nevhodná výživa ve vytváří příliš mnoho kyselin v našem těle. To je také způsobeno kvašením, špatné složení našeho jídla, chudé střevní flóry, nedostatkem katalyzátorů či stopových prvků v našem organizmu....

Naše vzteky, obavy, stres, zklamání, naše přehnané očekávání a další psychologické a psychické aspekty mohou také výrazně přispívat ke kyselost v těle.

ODKYSELENÍ

3 kroky k odkyselení jsou

1) Rozpustit toxické materiály uložené v těle pomocí směsi, čímž kyseliny související s minerály v těle, jsou vydány a mohou být odstraněny (prášek).

2) Neutralizovat kyseliny tedy jejich vyloučení z těla. Po příjmu zásadité látky (z minerálů a stopových prvků) budou kyseliny neutralizovány a uvolněné. Ale přirozené zásadité potraviny nejsou schopné dosáhnout alkalické úrovně nezbytné k odstranění, a proto je třeba pomoci tělu s dodáním vhodných doplňků stravy (stopové prvky, minerální).

3) Odstranit neutralizované kyseliny. Tělo tuto funkci vykoná přirozeně a zcela pokud má dostatek kapaliny (vody).

REMINERALIZACE

Pro úspěšnou remineralizaci Vám, jako dodatek ke zdravé výživě, doporučujeme VZÁCNÝ ROZTOK BIOLIGO 18 který najdete na www.bioligocee.eu a můžete objednat na připojeném eshopu.


250,00 Kč
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11