Vážení návštěvníci,

rádi Vás v krátkosti seznámíme s našimi přípravky, které Vám mohou pomoci na cestě ke zdraví.

Potřebujete podpořit vaše zdraví, nabízíme Vám přírodní biologickou možnost pro oblasti jako

ENDOKRINNÍ SYSTÉMTRÁVENÍ, SNADNÉ VYPRAZDŇOVÁNÍ STŘEV, ANTI AGING (STÁRNUTÍ), PŘECITLIVĚLOST ORGANISMU, KRVETVORBA, NERVOVÝ SYSTÉM I (UKLIDŇOVÁNÍ),  VYLUČOVÁNÍ, PROČIŠTĚNÍ, CITLIVÉ KLOUBY, NERVOVÝ SYSTÉM II (POVZBUZENÍ), KARDIOVASKULÁRNÍ, MINERALIZACE, IMUNITNÍ SYSTÉM, MENOPAUZA ANDROPAUZA, NADVÁHASPORTCELKOVÝ STAV, POSÍLENÍ IMUNITY.   

Jedná se o 19 různých roztoků se speciálním složením, jež podporují organismus v určité oblasti zdraví (eshop) .

Výrobky se skládají ze stopových prvků, výtažků rostlin, esenciálních olejů, vitamínů ... a podporují příslušné oblasti katalýz, jež jsou nezbytné pro organismus, aby mohl správně vykonávat a zabezpečit všechny biologické funkce naší celkové bytosti.

Lidské tělo obsahuje přibližně 7 gramů stopových prvků (cca. 0,01 % hmotnosti průměrného člověka), jejichž rolí je zajistit správné tělesné pochody (stejně tak je tomu třeba u našeho bydlení, kde je nutné k obvyklému komfortu zajistit tekoucí vodu, elektrickou energii, topení a jiné služby).

Pokud má organismus správnou a dostatečnou biologickou stravu a je schopno z ní vytěžit odpovídající množství minerálních látek a stopových prvků, jsme zdraví. Pokud však někde příjem nebo vstřebávání vázne, je potřeba tělu doplnit uvedené složky v pro něj využitelné formě. ODKAZ NA detailní popis na webu.

Roztoky Bioligo je vhodné užívat jak preventivně (předcházení zdravotním potížím), tak také opravně (návrat ke zdraví). Např.: z naší osobní dlouholeté praxe.

 

  • Roztok 20 - Sirup otce Michala - preventivní posílení imunitního systému (změna počasí, únava organismu fyzickou či psychickou
    zátěží ...).

  • Roztok 18 - Vzácný roztok - obsahuje mnoho
    různorodých stopových prvků, které se podílí na biologických procesech v těle
    a zajišťují tak jeho dostatečné fyziologické funkce.

 

Pokud si nejste jisti s volbou vhodného preparátu, rádi Vám poradíme na uvedených kontaktech.

 

Hodně zdraví přeje

team Bioligo