Vážení návštěvníci,

rádi bychom Vás v krátkosti seznámili s našimi přípravky, které Vám mohou pomoci na cestě ke zdraví.

Celkový souhrn ohledně účinků stopových prvků, extraktů rostlin, a ROZTOKŮ BIOLIGO NAJDETE V NÁSLEDUJÍCÍCH DOKUMENTECH  PLAKAT BIOLIG O_A3_1.pdf a PLAKAT BIOLIGO_A3_2.pdf

Jedná se o 19 různých roztoků se speciálním složením, jež podporují organismus v určité oblasti zdraví  (eshop ).

Roztoky se skládají ze stopových prvků, výtažků rostlin, esenciálních olejů, vitamínů, ... a podporují příslušné oblasti katalýz, jež jsou nezbytné pro organismus, aby mohl správně vykonávat a zabezpečit všechny biologické funkce naší celkové bytosti.

Lidské tělo obsahuje přibližně 7 gramů stopových prvků (cca. 0,01 % hmotnosti průměrného člověka), jejichž rolí je zajistit správné tělesné
pochody (stejně tak je tomu třeba u našeho bydlení, kde je nutné k obvyklému komfortu zajistit tekoucí vodu, elektrickou energii, topení a jiné služby).

Pokud má organismus správnou a dostatečnou biologickou stravu a je schopno z ní vytěžit odpovídající množství minerálních látek a stopových prvků, jsme zdraví. Pokud však někde příjem nebo vstřebávání vázne, je potřeba tělu doplnit uvedené složky v pro něj využitelné formě (detailní popis) .

Roztoky Bioligo je vhodné užívat jak preventivně (předcházení zdravotním potížím), tak také opravně (návrat ke zdraví).

Např.: z naší osobní dlouholeté praxe:

Roztok 20 - Sirup otce Michala - preventivní posílení imunitního systému (změna počasí, únava organismu fyzickou či psychickou zátěží ...).

Roztok 18 - Vzácný roztok - obsahuje mnoho různorodých stopových prvků, které se podílí na biologických procesech v těle a zajišťují tak jeho dostatečné fyziologické funkce.

Pokud si nejste jisti s volbou vhodného preparátu, rádi Vám poradíme na uvedených kontaktech.

Hodně zdraví přeje

team Bioligocee

 

 

PŘEDSTAVENÍ PRODUKTŮ DETAILNĚJI

 

Pro podporu zdraví nabízime v každém roztoku více než 45 let zkušeností švýcarske firmy BIOLIGO, v oblasti stopových prvků, fytoterapie, rostlin, esenciálních olejů, vitamínů atd..., které dovážíme do České republiky.

 

V každém z 19 různých ionizovaných a dynamizovaných roztoků je odlišné složení minerálů, stopových prvků, extraktů rostlin i esenciálních olejů a některé obsahují také vitamíny, propolis a jiné složky.

 

Každý z roztoků podporuje v určitém směru organismus a přispívá tak k celkovému zdraví uživatelů.

 

V mnoha zemích Evropy jsou již dlouhá léta užívány jak preventivně, tak opravně velkým množstvím pacientů pro různé potřeby organismu.

 

Níže je překlad dokumentu, který je používán ve Švýcarsku a určuje systémy a orgány v těle, pro které jsou jednoptlivé preparáty vhodné. Najdete zde také složení jednotlivých preparátů a podíl složek v nich obsažených a dávkování.


Kontakt

BIOLIGOCEE

Sluneční náměstí 2561/3
158 00 Praha 13
CZECH REPUBLIC
KONTAKTUJTE


+420 731 491 651