25.08.2016 12:39

PODZIM A ZIMA NA NÁS ČEKAJÍ

PREVENTIVNÍ PŘÍPRAVA NAŠEHO ZDRAVÍ

Podzim a zima na nás trpělivě čekají. Za pár týdnů přijdou podstatné změny počasí, teplota, hodiny slunce, atd..., a náš organismus bude více zatížen s vyrovnáváním změn.

Pořekadlo „Nezačínej kopat studnu, až když máš žízeň“  platí i pro naše zdraví. Jiná moudrost říká, že „zdraví je až na prvním místě“ i francouzské tvrzení: „radši předejít než vyléčit“, nás vedou k přemýšlení a případně i k vylepšení v každodenním životě.

Jinak řečeno dodat našemu organismu předem to co potřebuje k udržení vhodné úrovně imunity a nečekat až se postupně oslabí únavou, nachlazením, případně onemocněním. V naší dnešní společnosti je téměř výhradně praktikováno opravné léčení.

Dnes se chodí k lékaři, až když … to bolí a očekávají se zázraky, že se vše hned vyléčí. Kdo a jak se stará o preventivní léčení?

A přitom je velmi pravděpodobné, že si nepřejeme být nemocní a uvítali bychom předejít nemocem raději než trpět.

Na úrovni těla je nezbytné, aby probíhali biologicky správně, veškeré katalýzy našeho organismu. A toto zajišťuje přibližně 7 gramů naší váhy (na 70 kg). To jsou minerály/stopové prvky které umožňují, vykonávat veškeré nezbytné chemické reakce k udržení zdravé homeostaze. Je třeba si uvědomit jak nádherná a komplexní bytost jsme a kolik operací naše tělo vykonává každou vteřinu (mnoho miliard miliard). Na energetické úrovni je nutné zajistit pohyb, aby naše energetická střediska umožnila čistit naší myslicí část bytosti. Jako třetí část je důležité vhodně zacházet s myšlenkami v rámci našeho myšlení, mluveni a chování.

Jsme volni rozhodovat o tom, jak pomáháme našemu tělu biologicky vykonávat svoje funkce s vhodným přínosem těch nepostradatelných 7 gramů minerálů, katalyzátorů. Kdo ví, v jaké potravině se nacházejí například Mo Molybden, Cr, Chróm či Se Selen?

Nedostatek kvantitativního nebo kvalitativního přínosu stopových prvků, znamená neumožnit našemu tělu dodat výkon, který od něj vyžadujeme, oslabení organismu, imunity, a pak případně i nemoc.

Všichni jsme si vědomi, že biologické potraviny, správně připravené jsou naším dárkem a poděkováním našemu tělu za to vše co pro nás dělá.

A co to znamená jednat preventivně?

Naše buňky rozpoznávají ty základní minerály a používají je podle biologických potřeb. Některé kombinace těchto různých jsou pro tělo nevhodné, i nebezpečné neboť organismus není stavěn na jejich rozkládání (jedy například)

Podpořit a doplnit naší stravu s přínosem těch nezbytných stopových prvků pro katalýzy. Zajímavé je si uvědomit že náš organismus potřebuje pro katalýzy minerály jako Mo molybden, Se selen, Cr chróm, a kdo ví, v jakých potravinách je můžeme najít?

A co když je jich nedostatek kvalitativní nebo kvantitativní?

V případě větší zátěže našeho organismu doplnit a podpořit naši stravu s přínosem těch nezbytných stopových prvků pro katalýzy. Dlouho jsem hledal pro mojí léčitelskou aktivitu vhodné přínosy minerálů pro preventivní i opravné léčení.

Před několika lety jsem objevil švýcarskou firmu BIOLIGO, která se věnuje dlouhodobě oligoterapii , což je podpora zdraví, přínosem tělu těch stopových prvků které potřebuje. 19 různých složení používaných jak preventivně tak i opravně nabízejí jedinečný způsob biologického doplňování stopových prvků nezbytných pro naší správnou homeostázi.

Po dlouhodobé praxi, stále mě těší, když vidím, jak se pacientům dá pomoci preventivně i opravně se základními stopovými prvky. Obdivuji, jak je naše tělo nádherně stvořené a jak je reaktivní na to, když se o něj vhodně a v čas staráme.

Více informací najdete na SRÁNKÁCH NAŠEHO WEBU www.bioligocee.eu a přeji vám hodně zdraví a štěstí pro přicházející období.

 

 

Tento podobný článek byl publikován časipise VE HVĚZDÁCH září/říjen 2016  číslo  74  ČLÁNEK VE HVĚZDÁCH 201608.jpg

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

BIOLIGOCEE

Sluneční náměstí 2561/3
158 00 Praha 13
CZECH REPUBLIC
KONTAKTUJTE


+420 731 491 651