MUDr.

Vážená paní doktorko,

Vážený pane doktore,

 

V oboru léčení nabízíme 3 různé druhy spolupráce pro doktorky a doktory. To na různých úrovních a hledáme spolupráci s osobnostmi, které se zajímají o doplňující metody podporující uzdravení pacientů 

 

Fysiologické biologické

V oblasti stopových prvků (minerálů)

Ve Švýcarsku (kde firma má své sídlo a produkci) a v dalších evropských státech spolupracuje firma Laboratoires BIOLIGO SA  již dlouhodobě (45 let) s doktory v různých oblastech medicíny.

 

Na základě této mnoholeté kooperace s lékaři, nabízí firma Laboratoires BIOLIGO 19 různých roztoků které mají rozlišné složení.

 

Existují rozlišné přístupy k léčení se stopovými prvky, dříve se používali stopové prvky každý zvlášť, pak přisla fáze vývoje kdy se začali používat kombinace, a Laboraoires BIOLIGO začali kombinovat roztoky se stopovými prvky (oligotherapie), a přidávat  esenciální olej /phytoterapie , a vše kombinovat s extrakty z rostlin, at….

 

Tato forma a složení jsou velmi komplexní a těmito kombinacemi se používají různé smysly a různé typy energie.  

 

Roztoky BIOLIGO jsou ionizovaný, dynamizovaný, a obsahují různé stopové prvky (minerály), esenciální oleje, extrakty z rostlin, některé obsahují vitamíny, propolis, atd…

Budeme postupně publikovat překlady částí kníh, kterou napsal lékař s rozsáhlou zkušeností v léčení s oligoterapijí.

 

Naše vlastní několikaleté zkušenosti ukazují, že roztoky dávají velmi zajímavé výsledky jak

 

Preventivně tak i

opravně

 

Nyní je nabízíme nově i v ČR.

 

Pár příkladů

 

ROZTOK BIOLIGO 20 je nazývaný ROZTOK OTCE MICHALA a podporuje imunitu. Nasazuji ho u vlastních pacientů v případě oslabení přirozené imunity. Roztok obsahuje Cu měď a propolis a umožní, aby organizmus opět mohl fungovat biologicky.

 

V případě nachlazení, nebo když tělo není schopné se přirozeně bránit, přispívají roztoky k znovu nastavení správných metabolizmů.

 

Veškeré roztoky je možno užívat i jakýmikoliv jinými léky (i antibiotiky, neuroleptiky, atd…) neboť buňky jsou schopné rozpoznat veškeré stopové prvky, které jsou dodány v tekuté přirozené formě, a bud je použít nebo přirozeně vyloučit z těla bez jakýchkoliv zábran.

 

Pro naše tělo jsou důležité parametry jako pH, rH2, rezistence

 

 

Tyto roztoky jsou klasifikovány jako doplňky stravy a tudíž je můžete jako doktorprodávat přimo vaším pacientům nebo spolupracovat s lékárnou.

 

Nabízím též školení pro oligotherapii

 

 

Energetické

 

Nabízíme pro doktorky a doktory, kteří se zajímají nejen o hmotu ale i o energii lidských bytostí a možností energetického přístupu k léčení a celkovému vnímání co jsme jako globální bytosti jak jsou strukturovány různé body vrstvy, jak vše funguje.

 

Jednoduše řečeno se vydat neboť pokračovat ve vlastním vnímání pochopení a vývoje vlastních schopností léčení. odkaz   

 

Etiomedicína

 

Pro školení v etiomedicíny je nezbytné abychom bily ochtni se otevřít i novým pojmům

 

Nejen vnímat a věřit ale i ověřit a otestovat jak to vše nádnerně složeno

 

Projít pochopením různých typů energie

Probrat energetické centra a měřením ověřít jak to vše rozdílně funguje podle toho jestli se nacházíme a energetickém centru (čakra funguje 

 


Kontakt

BIOLIGOCEE

Sluneční náměstí 2561/3
158 00 Praha 13
CZECH REPUBLIC
KONTAKTUJTE


+420 731 491 651