Vážení návštěvníci,

rádi bychom Vás v krátkosti seznámili s našimi přípravky, které Vám mohou pomoci na cestě ke zdraví.

Jedná se o 19 různých roztoků se speciálním složením, jež podporují organismus v určité oblasti zdraví (eshop) .

Výrobky se skládají ze stopových prvků, výtažků rostlin, esenciálních olejů, vitamínů ... a podporují příslušné oblasti katalýz, jež jsou nezbytné pro organismus, aby mohl správně vykonávat a zabezpečit všechny biologické funkce naší celkové bytosti.

Lidské tělo obsahuje přibližně 7 gramů stopových prvků (cca. 0,01 % hmotnosti průměrného člověka), jejichž rolí je zajistit správné tělesné pochody (stejně tak je tomu třeba u našeho bydlení, kde je nutné k obvyklému komfortu zajistit tekoucí vodu, elektrickou energii, topení a jiné služby).

Pokud má organismus správnou a dostatečnou biologickou stravu a je schopno z ní vytěžit odpovídající množství minerálních látek a stopových prvků, jsme zdraví. Pokud však někde příjem nebo vstřebávání vázne, je potřeba tělu doplnit uvedené složky v pro něj využitelné formě. ODKAZ NA detailní popis na webu.

Roztoky Bioligo je vhodné užívat jak preventivně (předcházení zdravotním potížím), tak také opravně (návrat ke zdraví). Např.: z naší osobní dlouholeté praxe.

 

  • Roztok 20 - Sirup otce Michala - preventivní posílení imunitního systému (změna počasí, únava organismu fyzickou či psychickou
    zátěží ...).

  • Roztok 18 - Vzácný roztok - obsahuje mnoho
    různorodých stopových prvků, které se podílí na biologických procesech v těle
    a zajišťují tak jeho dostatečné fyziologické funkce.

 

Pokud si nejste jisti s volbou vhodného preparátu, rádi Vám poradíme na uvedených kontaktech.

 

Hodně zdraví přeje

team Bioligo

 

 

 


Contact

BIOLIGOCEE

Sluneční náměstí 2561/3
158 00 Praha 13
CZECH REPUBLIC
KONTAKTUJTE


+420 731 491 651